OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Solárium a wellness Kučerová 

 

Solární a wellness studio v Tachově je zákazníkům k dispozici již 11 let a nabízí poradenství jak v oblasti zdravého životního stylu, tak určování času k opalování v soláriích podle typu pleti. Nabízíme špičkové certifikované přístroje zn. MEGASUN a to 3 horizontální a 1 vertikální. Dále jsme proškoleny na diagnostiku těla pomocí přístroje SUPERTRONIC, který nám zjistí funkčnost jednotlivých orgánů v těle a tím určí vhodný preparát firmy Energy.

Wellness Kučerová má k dispozici cvičební stroje k rychlému nastartování metabolismu, odstranění celulitidy a přeměny tukové hmoty na svalovinu. K tomuto účelu máme k dispozici speciální váhu, na které naše klienty při první návštěvě zdiagnostikujeme, po 10-ti a následně po 20-ti cvičeních překontrolujeme. Nabízíme cvičení ve VacuShape a 10-ti minutové zahřátí a prokrvení svalstva na BodyRollu. Klienti před cvičením dostanou pro rychlejší spalování Carnitin. Pro lepší kondičku a posilování všech svalů v těle mohou zájemci využívat další cvičební stroj, a to FiveRiders. Pro zákazníky dále je k dispozici vibrační plošinka na dobu 10-ti minut. Připravily jsme pro Vás využití BodyRollu, vibrační plošinky a FiveRidersu po dobu 1 hodiny jako kruhový trénink.

Před opalováním je důležitá solární kosmetika, která pomáhá aktivovat pigment a pokožka se nevysušuje. Pro občerstvení a dodržování pitného režimu jsou v nabídce nealko nápoje PEPSI.

Tým Wellness Kučerová se těší na Vaši návštěvu

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.